Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka
Był to czas pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy
Z tej okazji składamy wszystkim naszym Uczniom najserdeczniejsze życzenia – dużo szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesów, rozwijania swoich pasji oraz wielu pięknych chwil każdego dnia
Niech dziecięca radość, ciekawość świata i optymizm towarzyszą Wam nie tylko od święta, ale przez cały rok!
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 


