Uczniowie naszej szkoły wraz z kolegami z zaprzyjaźnionej szkoły w Chamsku uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce profilaktyczno - ekologicznej w Bieszczady.
Serdecznie dziękujemy sponsorowi przejazdu Polenergia— za wsparcie i możliwość przeżycia tylu niezapomnianych chwil 

