czwartek, 07 maj 2026 09:34
Ogólnopolska Olimpiada ,,Olimpus"
Ogólnopolska Olimpiada ,,Olimpus"
14 stycznia 2026r. w naszej szkole odbyła się ogólnopolska Olimpiada ,, Olimpus” z języka angielskiego- sesja zimowa. W wydarzeniu wzięło udział 25 uczniów z klas 4-8, którzy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu czytania ze zrozumieniem tekstu pisanego, komunikacji, słownictwa i gramatyki.
Osiągniecia laureatów:
Klasa IV
Laura Mykas- 7 miejsce, dyplom laureata
Klasa V
Kornelia Oryl- 9 miejsce , dyplom laureata
klasa VII
Patrycja Suchoparska- 5 miejsce , dyplom laureata oraz nagroda książkowa
Klasa VIII
Antoni Tyrajski- 5 miejsce, dyplom laureata, nagroda książkowa
Maja Kaniecka-7 miejsce, dyplom laureata
Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uznania.
Gratulujemy 👏🌟